OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ

1 listopada (wtorek) – uroczystość Wszystkich Świętych
2 listopada (środa) – pamięć wszystkich zmarłych
4 listopada (piątek) – wspomnienie św. Carla Borromeo, biskup† Tydzień misji kończy się dzisiaj. Darowizny na misje można umieścić w pudełku przy wyjściu ze świątyni.
† Kończy się październik – miesiąc poświęcony odmawianiu różańca. Dzieci i młodzież, które przychodziły codziennie odmawiać różaniec po wieczornej liturgii, zapraszamy jutro na ostatni wspólny różaniec, po którym będzie niespodzianka!
† W tym tygodniu rozpoczyna się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych.
Zachęcamy do przyniesienia spisanych imion i nazwisk zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie. Każdego dnia w naszych pallotyńskich kościołach odbędą się 24 wspólne nabożeństwa za zmarłych. Darowizny zostaną przeznaczone na budowę świątyni. Harmonogram nabożeństw na cmentarzach znajduje się na tablicy ogłoszeń.
† We wtorek 1 listopada obchodzimy obowiązkową uroczystość Wszystkich Świętych. Obowiązek uczestnictwa w Liturgii Świętej i powstrzymania się od pracy. Święte Liturgie o godz. 7:00, 9:00 (Dibrovna), 12:00 i 18:00
W środę wspominamy wszystkich zmarłych wiernych. W tym dniu Święta Liturgia odbędzie się na Cmentarzu Polskim o godz. W Drużbie – 6 listopada o godzinie 12:00.
† Przypominamy o wakacjach dla zmarłych. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada będą pobożnie nawiedzać cmentarz i modlić się za zmarłych, otrzymają (w normalnych warunkach: spowiedź, Komunię św., bez przywiązania do żadnego grzechu, „Ojcze nasz” i „Wierzę” w intencji św. Ojcze Święty) pełny urlop, który może być ofiarowany wyłącznie za zmarłych.
† W tym tygodniu mamy pierwszy czwartek, piątek, sobotę i niedzielę miesiąca. W czwartek od 19:00 do 21:00 adoracja Świętych Darów w intencji powołań do kapłaństwa i monastycyzmu. W piątek odwiedzamy chorych. Również w piątek zapraszamy na całodzienną adorację Świętych Darów w intencji pokoju i zwycięstwa oraz nawrócenia tych, od których zależy pokój. W zakrystii można zapisać się na harmonogram uczestnictwa w adoracji. Zapraszamy Cie! W sobotę spotkanie Kół Różańcowych i wymiana tajemnic.
W niedzielę na Liturgii Świętej o godz. 12:00 wymieniane są tajniki Kręgów Różańcowych dla dzieci, młodzieży i młodzieży. Zapraszamy Cie.
Intencja dla Kręgów Różańcowych: o pokoju i zwycięstwie
† 19 naszych dzieci wraz z ks. Wiktor i S. Galina wraca dziś z Perszotravenska. Prosimy i dziękujemy za modlitwę.
† Spotkanie Kręgów Różańcowych rodziców modlących się za dzieci odbędzie się 12 listopada. Zebrano już 4 Kręgi Różańcowe. Wtedy nastąpi przyjęcie do Kręgu.
† OSTRZEŻENIE! Dzieci! W niedzielę 13 listopada po Mszy Świętej o godz. 12:00 odbędzie się IV Parafialny Bal Wszystkich Świętych! Aby wziąć udział w Balu, każde dziecko musi przygotować strój świętego i krótką opowieść o nim.
Również 13 listopada odbędzie się zakończenie konkursu – spektakl „Korona dla Królowej Różańca”. Wszystkie prace można oglądać na korytarzu przy sali katechetycznej.
† Już kupiłem BRA – kinkiety. Nasza świątynia potrzebuje 20 szt. Są 2 i 3 żarówki. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby przekazać darowiznę na rzecz BRA.
† Istnieje potrzeba pomocy dla rannego personelu wojskowego przebywającego w szpitalach. Szczegółowe informacje na liście potrzebnych rzeczy i tablicy ogłoszeń.
† Trwają katechezy i próby chóru. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
† Osoby, które chcą rozpocząć sakrament namaszczenia, proszone są o zapisanie się w zakrystii.
† Bardzo dziękuję za kwiaty, które przynosisz do kościoła i kaplicy.
† W tym tygodniu nasza parafianka Zinaida Kononets i Delphas odeszły do ​​Boga. Panie, daj im wieczny odpoczynek i niech wieczne światło świeci nad nimi!
Dziękujemy za modlitwy, wyżywienie i wszelkie datki na cele naszej parafii i budowę naszego kościoła:
WSZYSTKIM ŻYCZYMY BOŻEJ OCHRONY I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!