OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYCZAJNĄ

28 października (środa) – święto św. Szymon i Judasz Tadeusz, apostołowie

1 listopada (niedziela) – Wszystkich Świętych

† Tydzień misji dobiega końca. Datki na misję można wrzucić do skrzynki w pobliżu kościoła św. Józefa.

† Trwa październik, miesiąc poświęcony różańcowi. Zapraszamy na wspólny różaniec, który odmawiamy rano podczas półgodzinnego pokazu Darów Świętych przed Liturgią Świętą o godz. 7.00 oraz wieczorem po Liturgii Świętej o godz. 18.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na różaniec po wieczornej liturgii o godz. 18.00.

† W sobotę 31 października zapraszamy na Boską Liturgię o godzinie 18:00 wszystkich, którzy otrzymali duchową adopcję nienarodzonych dzieci. Po nabożeństwie odmówimy różaniec i modlitwę adopcyjną. Zapraszamy Cie.

† Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony modlitwom za zmarłych. Możesz spisać imiona swoich zmarłych, za które codziennie w listopadzie odbędą się 24 wspólne nabożeństwa w naszych świątyniach pallotyńskich.

† W najbliższą niedzielę 1 listopada obchodzimy obowiązkowe obchody Wszystkich Świętych. Nabożeństwo na Cmentarzu Przyjaźni odbędzie się o godzinie 12.00, a na Cmentarzu Polskim w poniedziałek 2 listopada o godzinie 12.00. Szczegółowy harmonogram usług na cmentarzach na tablicy ogłoszeń.

† Przypominamy, że od 1 do 8 listopada można uzyskać urlop i podarować go zmarłym (codziennie jeden urlop dla jednej zmarłej osoby).

Warunki wydania:

pobożnie odwiedzajcie cmentarz
być w stanie łaski uświęcającej (bez grzechu śmiertelnego)
modlić się za zmarłych
† Trwa nabór do Koła Różańcowego dla rodziców uczniów. Nagranie w zakrystii.

† Księża zamierzają pościć w każdą środę i piątek. Zainteresowanych prosimy o zapisanie się do zakrystii. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej inicjatywy.

† Katecheza i próby chóru trwają. Szczegółowy harmonogram na tablicy ogłoszeń.

† kontynuowane są lekcje języka polskiego. Harmonogram na tablicy ogłoszeń.

† W naszej parafii obraz Jezusa Miłosiernego jest nadal zielony. Nagranie w zakrystii

† W zakrystii można kupić Pismo Święte, modlitewniki, Dzienniczek św. Faustyny, kalendarze na 2021 r. Oraz Vodograychik.

† Dziękuję za kwiaty, które przyniosłeś do świątyni.

Dziękujemy również za modlitwę, wyżywienie i wszystkie darowizny w intencjach naszej parafii i budowy naszego kościoła:

Życzymy WSZYSTKIM BOŻEJ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA!